7,101
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
| Concord and Development Party | | Concord and Development Party | ||
| colspan="2" | {{wp|Developmentalism}} | | colspan="2" | {{wp|Developmentalism}} | ||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#F0DC82;" | | |||
| Whiggamore Party | |||
| colspan="2" | {{wp|Liberalism}} | |||
| | | | ||
|- | |- |