14,521
edits
Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary |
||
(6 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 15: | Line 15: | ||
!Visa Privileges | !Visa Privileges | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |||
|{{flag|Canpei}} | |||
|Friendly | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Daxia}} | |||
|Friendly | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Huoxia}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Kagoyama}} | |||
|Friendly | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Kandara}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Metzetta}} | |||
|Friendly | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Oyashima}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Peshabiwar}} | |||
|Friendly | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Pukhgundi}} | |||
|Friendly | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Pursat}} | |||
|Friendly | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Rusana}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|- | |||
|{{flag|Tapakdore}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
====Audonia==== | ====Audonia==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
Line 43: | Line 115: | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |- | ||
|{{flag| | |{{flag|Alpachnia}} | ||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 121: | Line 193: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
|{{ | |{{flagicon|League of Nations}} [[International Nature Preserve]] | ||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 127: | Line 199: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
|{{ | |{{flag|Istrenya}} | ||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 133: | Line 205: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
|{{flag| | |{{flag|Kelekona}} | ||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 139: | Line 211: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
|{{flag| | |{{flag|Netansett}} | ||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 229: | Line 301: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
|{{flag| | |{{flag|Telokona}} | ||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 235: | Line 307: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
|{{flag| | |{{flag|Telonaticolan}} | ||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 241: | Line 313: | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
|{{flag| | |{{flag|Tierrador}} | ||
| | |Allied | ||
|Yes | |Yes | ||
|Yes | |Yes | ||
Line 277: | Line 349: | ||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} | ||
====Kiro-Borealis==== | ====Kiro-Borealis==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
Line 284: | Line 357: | ||
!Visa Privileges | !Visa Privileges | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |||
|{{flag|Kiravia}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
====Levantia==== | ====Levantia==== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" |