Global City Index: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Tag: 2017 source edit |
|||
Line 35: | Line 35: | ||
|{{Flag|Burgundie}} | |{{Flag|Burgundie}} | ||
|[[Port Diteaux]] | |[[Port Diteaux]] | ||
|Alpha ++ | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Sierra]] | |||
|Alpha ++ | |Alpha ++ | ||
| | | | ||
Line 45: | Line 50: | ||
|{{Flag|Alstin}} | |{{Flag|Alstin}} | ||
|[[Pressley]] | |[[Pressley]] | ||
|Alpha + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[New Venceia]] | |||
|Alpha + | |Alpha + | ||
| | | | ||
Line 58: | Line 68: | ||
|{{Flag|Burgundie}} | |{{Flag|Burgundie}} | ||
|[[New Torleans]] | |[[New Torleans]] | ||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Cartadania}} | |||
|[[Alahuela]] | |||
|Beta + | |Beta + | ||
| | | |