Federalist Republican Alliance: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 338: | Line 338: | ||
||{{Infobox political party/seats|2|3|hex=DarkTurquoise}} | ||{{Infobox political party/seats|2|3|hex=DarkTurquoise}} | ||
|- | |- | ||
||[[File: | ||[[File:SydonaFlag.png|25px]] [[Sydona|Sydona Isles]] | ||
|| | ||Unitary Federalist Party | ||
||{{Infobox political party/seats|2| | ||{{Infobox political party/seats|2|7|hex=DarkTurquoise}} | ||
|- | |||
||[[File:UmcaraStateFlag.png|25px]] [[Umcara]] | |||
||Umcaran Renaissance Party | |||
||{{Infobox political party/seats|3|3|hex=DarkTurquoise}} | |||
|- | |- | ||
||[[File:Teal_Ensign.png|25px]] [[Varisavia]] | ||[[File:Teal_Ensign.png|25px]] [[Varisavia]] |