Global City Index: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Tag: 2017 source edit |
|||
Line 57: | Line 57: | ||
|{{Flag|Arcerion}} | |{{Flag|Arcerion}} | ||
|[[Kurst Capital Region|Kurst]] | |[[Kurst Capital Region|Kurst]] | ||
|Alpha | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Kiravia}} | |||
|[[Sirana]] | |||
|Alpha | |Alpha | ||
| | | | ||
Line 67: | Line 72: | ||
|{{Flag|Arcerion}} | |{{Flag|Arcerion}} | ||
|[[Kinnaird]] | |[[Kinnaird]] | ||
|Alpha - | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Kiravia}} | |||
|[[Saar-Silverda]] | |||
|Alpha - | |Alpha - | ||
| | | | ||
Line 76: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | ||
|+Beta | |+Beta | ||
Line 91: | Line 102: | ||
|[[Alahuela]] | |[[Alahuela]] | ||
|Beta + | |Beta + | ||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Kiravia}} | |||
|[[Primóra]] | |||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Kiravia}} | |||
|[[Bérasar]] | |||
|Beta - | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | ||
|+Gamma | |+Gamma | ||
Line 106: | Line 128: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{Flag|Kiravia}} | |||
|[[Escarda]] | |||
|Gamma | |||
| | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | ||
Line 113: | Line 139: | ||
!Sub-Tier | !Sub-Tier | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |||
|{{Flag|Kiravia}} | |||
|[[Pontevedra]] | |||
|High Sufficiency | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Kiravia}} | |||
|[[Cities of Kiravia#Varuna|Varuna]] | |||
|Sufficiency | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Kiravia}} | |||
|[[Cities of Kiravia#Sarolasdra|Sarolasdra]] | |||
|Sufficiency | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | |