Sarpedon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 140: | Line 140: | ||
| Qustantistan; aq-Qustantiniyyah | | Qustantistan; aq-Qustantiniyyah | ||
| data-sort-value="0" |TBD | | data-sort-value="0" |TBD | ||
|- | |||
| {{flag|Rumahoki}} | |||
| style="text-align:right;"| {{cvt|1409057|km2|disp=br()|sortable=on}} | |||
| style="text-align:right;"| {{Nts|52328520}} | |||
| style="text-align:right;"| {{cvt|37.14|/km2|disp=br()|sortable=on}} | |||
| [[Santa Maria]] | |||
| Rumahoki; Rumajoqui; Rumahociae | |||
| data-sort-value="24740" |$2.474 trillion | |||
|- | |- | ||
| {{flag|Saint Kennera}} | | {{flag|Saint Kennera}} |