New Ardmore: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Economy) |
|||
Line 128: | Line 128: | ||
|[[Kiravian Free Alliance|KFA]] | |[[Kiravian Free Alliance|KFA]] | ||
| {{wp|The Economist|Caledonian liberalism}} | | {{wp|The Economist|Caledonian liberalism}} | ||
|- | |||
| style="background-color:#483D8B" | | |||
|'''Royalist Party'''<br><small>''Xūrorisēx Plaiduv''</small> | |||
|<center>{{Infobox political party/seats|1|42|hex=#483D8B}}</center> | |||
|''none'' | |||
| {{wp|Royalism}}, {{wp|High Toryism}}, Ardmore reunification | |||
|- | |- | ||
|} | |} |