680
edits
m (→Results) |
m (→Results) |
||
Line 354: | Line 354: | ||
|[[2026 WAFF World Cup]] | |[[2026 WAFF World Cup]] | ||
|{{flag|Alstin}} | |{{flag|Alstin}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|18 | |||
|[[2030 WAFF World Cup]] | |||
|TBA | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|19 | |||
|[[2034 WAFF World Cup]] | |||
|{{flag|Aciria}} | |||
| | | | ||
| | | |
edits