Country Codes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Hendalarsk (talk | contribs) mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| | | | ||
| +5 | | +5 | ||
|- | |||
|{{flag|Corumm}} | |||
|CO | |||
|COR | |||
| | |||
| +066 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Faneria}} | |{{flag|Faneria}} |