Animal rights by country: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Hendalarsk (talk | contribs) m (→Overview) |
mNo edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|{{yes}} | |{{yes}} | ||
|{{yes}} | |{{yes}} | ||
|{{yes}} | |||
|- | |||
|{{flag|Corumm}} | |||
| {{no}} | |||
|{{yes}} | |||
|{{no}} | |||
|{{yes}} | |{{yes}} | ||
|- | |- | ||
Line 144: | Line 150: | ||
|{{no X|}} | |{{no X|}} | ||
| | | | ||
|- | |||
|{{flag|Corumm}} | |||
|{{yes C|}} | |||
|{{yes C|}} | |||
|{{yes C|}} | |||
|{{yes C|}} | |||
|{{yes C|}} | |||
|{{yes C|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{yes C|}} | |||
|{{yes C|}} | |||
|{{yes C|}} | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Eldmora-Regulus}} | |{{flag|Eldmora-Regulus}} |