Country Codes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 78: | Line 78: | ||
| | | | ||
| +1 | | +1 | ||
|- | |||
|{{flag|Varshan}} | |||
|VŽ | |||
|VRN | |||
| | |||
| +13 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Yonderre}} | |{{flag|Yonderre}} |
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 78: | Line 78: | ||
| | | | ||
| +1 | | +1 | ||
|- | |||
|{{flag|Varshan}} | |||
|VŽ | |||
|VRN | |||
| | |||
| +13 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Yonderre}} | |{{flag|Yonderre}} |