Global City Index: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 285: | Line 285: | ||
|Gamma | |Gamma | ||
|Economic centre of [[Porfíria|Kiravian Cusinaut]] | |Economic centre of [[Porfíria|Kiravian Cusinaut]] | ||
|- | |||
|{{Flag|Daxia}} | |||
|[[Khov]] | |||
|Gamma | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{Flag|Alstin}} | |{{Flag|Alstin}} |