678
edits
No edit summary Tag: 2017 source edit |
No edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| '''Country''' || [[Alstin|United Republic]] | | '''Country''' || [[Alstin|United Republic]] | ||
|- | |- | ||
| '''Capital'''<br><small>'' | | '''Capital'''<br><small> || Gastineau | ||
|- | |||
|'''Largest City'''<br></small> || Fontaine | |||
|- | |- | ||
| '''Population''' || TBA | | '''Population''' || TBA |
edits