4,331
edits
Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 376: | Line 376: | ||
|PB | |PB | ||
|'''[[Porta Bianca]]''' | |'''[[Porta Bianca]]''' | ||
| - | | [[File:Granular Glass Frog (49574786191).jpg|frameless|75px]]<br/>{{wp|Glass frog}} | ||
| - | | [[File:White-tailed Tropicbird (Phaethon lepturus) (8082815341).jpg|frameless|75px]]<br/>{{wp|White-tailed Tropicbird}} | ||
| | | [[File:Teinopalpus_imperialis_verso.JPG|frameless|75px]]<br/>{{wp|Teinopalpus imperiali}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]]<br/>{{wp|}} | ||
| | | [[File:|frameless|75px]] | ||
|- | |- | ||
|[[File:Flag of Providência.svg|75px]] | |[[File:Flag of Providência.svg|75px]] |