7,155
edits
m (Retconned Finno-Ugrics.) |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | | '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | ||
|- | |||
| '''[[Kiravian Federalism#Themes|Theme]]''' || [[Kiravian Federalism#Themes|KFR]] | |||
|- | |- | ||
| '''Capital'''<br><small>''and largest city''</small> || [[Valkadun]] | | '''Capital'''<br><small>''and largest city''</small> || [[Valkadun]] |