14,586
edits
mNo edit summary |
|||
Line 143: | Line 143: | ||
| [[Nyson]], [[Gassavelia]] | | [[Nyson]], [[Gassavelia]] | ||
| [[Sea of Istroya]]<br>[[Aab-e-Farus]] | | [[Sea of Istroya]]<br>[[Aab-e-Farus]] | ||
|- | |||
| | |||
| Odoneru Squadron | |||
| 6 | |||
| 31 | |||
| 46 | |||
| 30 | |||
| 63 | |||
| 1 | |||
| 5 | |||
| 20 | |||
| 17 | |||
| '''219''' | |||
| [[Philaridon]], [[Roscampus]] | |||
| [[Odoneru Ocean]] | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 173: | Line 188: | ||
| Port Marie, [[Medimeria]] | | Port Marie, [[Medimeria]] | ||
| [[Sea of Capelan]]<br>Eastern [[Levantine Ocean]] | | [[Sea of Capelan]]<br>Eastern [[Levantine Ocean]] | ||
|- | |- | ||
| | | |