677
edits
Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 223: | Line 223: | ||
|Dalton | |Dalton | ||
|1,316,240 | |1,316,240 | ||
|Daltonland | |||
|- | |||
|5 | |||
|Cuzco | |||
|1,052,992 | |||
|Daltonland | |||
|- | |||
|6 | |||
|Washkau | |||
|877,493 | |||
|Daltonland | |||
|- | |||
|7 | |||
|Pressley | |||
|752,137 | |||
|Daltonland | |||
|- | |||
|8 | |||
|Klepzigton | |||
|658,120 | |||
|Daltonland | |||
|- | |||
|9 | |||
|Utopia | |||
|584,996 | |||
|Daltonland | |||
|- | |||
|10 | |||
|Lakeshore | |||
|526,496 | |||
|Daltonland | |Daltonland | ||
edits