1,134
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 39: | Line 39: | ||
| {{shade|color=green|[[Grand Ducal Army]]}} | | {{shade|color=green|[[Grand Ducal Army]]}} | ||
| {{shade|color=blue|[[Marine Yonderre]]}} | | {{shade|color=blue|[[Marine Yonderre]]}} | ||
|- | |||
| style="font-weight:bold;" | {{flag|Pelaxia}} | |||
| {{shade|color=green|[[Pelaxian Armada]]}} | |||
| {{shade|color=blue|[[Pelaxian Air Force]]}} | |||
|} | |} | ||
edits