4,277
edits
Carthinova (talk | contribs) mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| {{shade|color=green|[[Imperial Legion (Caphiria)|Imperial Legion]]}} | | {{shade|color=green|[[Imperial Legion (Caphiria)|Imperial Legion]]}} | ||
| {{shade|color=blue|[[Imperial Naval Fleet]]}} | | {{shade|color=blue|[[Imperial Naval Fleet]]}} | ||
|- | |||
| style="font-weight:bold;" | {{flag|Cartadania}} | |||
| {{COther|[[Cartadanian Air Force]]}} | |||
| {{D-N|[[Cartadanian Marine Corps]]}} | |||
|- | |- | ||
| style="font-weight:bold;" | {{flag|Kiravia}} | | style="font-weight:bold;" | {{flag|Kiravia}} |