1,122
edits
m (→Clubs) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
m (→Clubs) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 137: | Line 137: | ||
|2 | |2 | ||
|1979–80 | |1979–80 | ||
|- | |||
|[[Milton City S.C.|Milton City]] | |||
|[[Milton, Caxano]] | |||
|1998–99 | |||
|19 | |||
|2007–08 | |||
|16 | |||
|0 | |||
|— | |||
|- | |||
|[[S.D. Prismarine City|Prismarine City]] | |||
|[[Prisamarina, Arroyo Rato]] | |||
|1980–81 | |||
|43 | |||
|1980–81 | |||
|43 | |||
|0 | |||
|– | |||
|- | |||
|[[U.D. La Plazal|La Plazal]] | |||
|[[Santa Cruz, La Plazal]] | |||
|1946–47 | |||
|40 | |||
|2018–19 | |||
|5 | |||
|0 | |||
|– | |||
|- | |||
|[[F.C. Palacio de Oro|Palacio de Oro]] | |||
|[[Vernaza, Caxano]] | |||
|1990–91 | |||
|20 | |||
|2010–11 | |||
|13 | |||
|0 | |||
|– | |||
|- | |||
|[[Porvaos City F.C.|Porvaos City]] | |||
|[[Porvaos, Porvaos]] | |||
|1953–54 | |||
|58 | |||
|1972–73 | |||
|51 | |||
|0 | |||
|– | |||
|- | |||
|[[S.D. Lámparas de Porvaos|Lámparas]] | |||
|[[Nuevo Alstin, Porvaos]] | |||
|1947–48 | |||
|70 | |||
|2000–01 | |||
|23 | |||
|3 | |||
|2002–03 | |||
|- | |||
|[[Mineros de Sonaxa|Mineros]] | |||
|[[Ciudad Orixtal, Sonaxa]] | |||
|1990–91 | |||
|16 | |||
|2022–23 | |||
|1 | |||
|1 | |||
|1994–95 | |||
|- | |||
|[[Guerreros de Polelu|Guerreros]] | |||
|[[Puerta Oeste, Polelu]] | |||
|2016–17 | |||
|3 | |||
|2022–23 | |||
|1 | |||
|0 | |||
|– | |||
|- | |||
|[[S.D. Songuna—Agualaría|Songuna—Agualaría]] | |||
|[[Las Playas, Agualaría]] | |||
|1966–67 | |||
|10 | |||
|2022–23 | |||
|1 | |||
|0 | |||
|– | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits