1,022
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|[[File:Pelaxia Coat of Arms.svg|359x359px]] | |[[File:Pelaxia Coat of Arms.svg|359x359px]] | ||
|Coat of arms | |Coat of arms | ||
| | |||
|- | |||
|{{flag|Rumahoki}} | |||
|[[File:Lesser Imperal Coat of Arms of Rumahoki.svg|352x352px]] | |||
|Lesser coat of arms | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits