315
edits
mNo edit summary |
m (Added Vithinja to the list) |
||
Line 195: | Line 195: | ||
| {{no|Rare}} | | {{no|Rare}} | ||
| {{partial|Uncommon}} | | {{partial|Uncommon}} | ||
| {{no|Rare}} | |||
| {{yes|Common}} | |||
|- | |||
| rowspan="2" |{{Flag|Vithinja}}| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{yes|Legal}} | |||
|-| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{yes|Common}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{yes|Common}} | |||
| {{no|Rare}} | | {{no|Rare}} | ||
| {{yes|Common}} | | {{yes|Common}} |
edits