337
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
|Cartadania | |Cartadania | ||
| | |24% | ||
|$ | |$204,834,283,315 | ||
|- | |- | ||
|Pelaxia | |Pelaxia | ||
| | |15% | ||
|$ | |$128,021,427,072 | ||
|- | |- | ||
|Tierrador | |Tierrador | ||
Line 130: | Line 130: | ||
|9% | |9% | ||
|$76,812,856,243 | |$76,812,856,243 | ||
|- | |||
|Daxia | |||
|4% | |||
|$34,139,047,220 | |||
|} | |} | ||
edits