240
edits
m (Cymru) |
Carthinova (talk | contribs) mNo edit summary |
||
(2 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 14: | Line 14: | ||
| colspan=2 | <hr> | | colspan=2 | <hr> | ||
|- | |- | ||
| '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | | '''Country''' || [[File:KiravFlag.png|text-bottom|frameless|upright=0.1]] [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | ||
|- | |- | ||
| '''Capital''' || [[ | | '''[[Kiravian Federalism#Themes|Theme]]''' || [[File:KirFedFlag.svg|text-bottom|frameless|upright=0.1]] [[Kiravian Federalism#Themes|Federation]] | ||
|- | |||
| '''Capital''' || [[Kisharak]] | |||
|- | |- | ||
| '''Largest City''' || [[Eriadun]] | | '''Largest City''' || [[Eriadun]] |
edits