6,521
edits
Line 112: | Line 112: | ||
|{{Flag|Arcerion}} | |{{Flag|Arcerion}} | ||
|[[Kinnaird]] | |[[Kinnaird]] | ||
|Alpha - | |Alpha - | ||
| | | | ||
Line 186: | Line 181: | ||
|[[Santaria]] | |[[Santaria]] | ||
|Beta | |Beta | ||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Kiravia}} | |||
|[[Saar-Silverda]] | |||
|Beta + | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{Flag|Kiravia}} | |{{Flag|Kiravia}} | ||
|[[Primóra]] | |[[Primóra]] | ||
|Beta | |Beta | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 196: | Line 196: | ||
|[[Bérasar]] | |[[Bérasar]] | ||
|Beta - | |Beta - | ||
| | |Major node of Kilikas Sea economic network and centre for growth industries | ||
|- | |- | ||
|{{Flag|Faneria}} | |{{Flag|Faneria}} |