5,204
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 182: | Line 182: | ||
| Minority | | Minority | ||
|- | |- | ||
|2023 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2026 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2029 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2032 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:Canpei]] | [[Category:Canpei]] | ||
[[Category:Political parties]] | [[Category:Political parties]] |