6,736
edits
(Created page with "{| align=right cellspacing=0 width=350px class="infobox toccolours" style="padding: 0.8em 0.8em 0.8em 0.8em; margin: 0em 0em 0.75em 0.75em; background: #fcfcfc; vertical-align...") |
mNo edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| colspan=2 | <hr> | | colspan=2 | <hr> | ||
|- | |- | ||
| '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | | '''Country''' || [[File:KiravFlag.png|text-bottom|frameless|upright=0.1]] [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | ||
|- | |||
| '''[[Kiravian Federalism#Themes|Theme]]''' || [[File:Ancient Flag of the Cook Islands 1973.svg|text-bottom|frameless|upright=0.1]] [[Kiravian Federalism#Themes|Federation]] | |||
|- | |- | ||
| '''Capital''' || [[Livern]] | | '''Capital''' || [[Livern]] |