13,595
edits
m (→Cort de Antics) |
m (→Member States) |
||
Line 164: | Line 164: | ||
|382,439,537 | |382,439,537 | ||
|$19,186,991,571,290 | |$19,186,991,571,290 | ||
|- | |||
|{{flag|Lapody}} | |||
|169,069,937 | |||
|$6,905,932,664,611 | |||
|- | |||
|{{flag|Rhotia}} | |||
|122,405,578 | |||
|$4,756,552,567,934 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Yonderre}} | |{{flag|Yonderre}} | ||
|98,450,212 | |98,450,212 | ||
|$5,814,427,471,610 | |$5,814,427,471,610 | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Hollona and Diorisia}} | |{{flag|Hollona and Diorisia}} | ||
|19,958,242 | |19,958,242 | ||
|$783,496,192,704 | |$783,496,192,704 | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Anglei}} | |{{flag|Anglei}} | ||
|14,445,273 | |14,445,273 | ||
|$652,692,378,324 | |$652,692,378,324 | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Lutsana}} | |{{flag|Lutsana}} |