674
edits
m (→Artillery) |
|||
Line 339: | Line 339: | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |- | ||
| ''Alfred F. Jones''-class | |||
| [[Alstin]] | |||
| Aircraft Carrier | |||
| 3 | |||
| TBD | | TBD | ||
| 13 planned | |||
|- | |||
| ''Bastion''-class | |||
| [[Alstin]] | |||
| Aircraft Carrier | |||
| 10 | |||
| TBD | | TBD | ||
| | | Class of 10 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits