1,186
edits
mNo edit summary |
m (→List) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 108: | Line 108: | ||
| style="vertical-align:middle;" |10.4 | | style="vertical-align:middle;" |10.4 | ||
| style="vertical-align:middle;" |2.9 | | style="vertical-align:middle;" |2.9 | ||
|- | |||
|{{flag|Tierrador}} | |||
| style="vertical-align:middle;" |556,301 | |||
| style="vertical-align:middle;" |402,708 | |||
| style="vertical-align:middle;" |98,735 | |||
| style="vertical-align:middle;" |1,057,744 | |||
| style="vertical-align:middle;" |12.1 | |||
| style="vertical-align:middle;" |3.4 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Urcea}} | |{{flag|Urcea}} |
edits