306
edits
Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary |
||
Line 76: | Line 76: | ||
| 15% | | 15% | ||
| [[Taxation in Vithinja]] | | [[Taxation in Vithinja]] | ||
| | |||
|- | |||
|[[Vallejar]] | |||
|20% | |||
|20% | |||
|20% | |||
|20% | |||
|[[Vallejar's tax sistem|Vallejar's tax system]][[Tax sistem of Golden Fifth]] | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits