1,720
edits
m (→Rifles) |
m (→Missiles) |
||
Line 477: | Line 477: | ||
|Anti-tank missile | |Anti-tank missile | ||
| style="color:#0B0080;" |[[File:SPIKE_ATGM.jpg|175px]] | | style="color:#0B0080;" |[[File:SPIKE_ATGM.jpg|175px]] | ||
|- | |||
|[[MAS-12]] | |||
|Anti-tank missile | |||
| style="color:#0B0080;" |[[File:Корнет_-_Контрольная_проверка_курсантов_Учебного_центра_боевого_применения_ракетных_войск_и_артиллерии_07.jpg|175px]] | |||
|- | |- | ||
|Astaros missile | |Astaros missile |
edits