887
edits
No edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 100: | Line 100: | ||
| rowspan="2" style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | | rowspan="2" style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | ||
|- | |- | ||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align:left;" |Carna | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" |Unicorn | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" |Thistle | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" |Haggis | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" |Association football | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" |Aonadh knot | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
|- | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" |Carnish whiskey | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
|- | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" |Silvian Brownr Bear | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" |Steak pie | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" |Rugby union | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | |||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | | style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | ||
| style="text-decoration:underline; color:#00E;" | | | style="text-decoration:underline; color:#00E;" | |