1,018
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|50 Hz | |50 Hz | ||
| | | | ||
|- | |||
|{{flag|Lucrecia}} | |||
|C, I, N | |||
|230 V | |||
|50 Hz | |||
|All outlets in Lucrecia are mandated to be compatible with C-, I-, and N-type plugs. | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Metzetta}} | |{{flag|Metzetta}} |
edits