1,018
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|Almeyque Escalante | |Almeyque Escalante | ||
|Ferrand Pequeni de Vilaforte | |Ferrand Pequeni de Vilaforte | ||
|- | |||
|{{flag|Lucrecia}} | |||
|{{wp|wp|Inno Nazionale della Repubblica|O República Afortunada}} | |||
|1632 | |||
|N/A | |||
|[[Joaquin de Santa Rosa]] | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Metzetta}} | |{{flag|Metzetta}} |
edits