6,495
edits
m (Text replacement - "Kuhlfrosian" to "Fiannrian") |
mNo edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | | '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | ||
|- | |||
| '''[[Kiravian Federalism#Themes|Theme]]''' || [[Kiravian Federalism#Themes|Federation]] [[File:Ancient Flag of the Cook Islands 1973.svg|bottom|frameless|upright=0.1]] | |||
|- | |- | ||
| '''Capital''' || [[Parþotren]] | | '''Capital''' || [[Parþotren]] |