13,719
edits
m (→History) |
m (→Membership) |
||
Line 113: | Line 113: | ||
| [[File:Flag of Kyoto City.svg|125px]] | | [[File:Flag of Kyoto City.svg|125px]] | ||
| [[Pachaug]] | | [[Pachaug]] | ||
| Full Member | |||
|- | |||
| [[File:Flag of Nenets Autonomous District.svg|125px]] | |||
| [[Copake]] | |||
| Full Member | | Full Member | ||
|- | |- |