198
edits
(minor edits, sevarosnan) |
(Azura) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|org_type = {{wp|Intergovernmental organization}}, collection of agreements | |org_type = {{wp|Intergovernmental organization}}, collection of agreements | ||
|membership_type = <!-- (default "Membership") --> | |membership_type = <!-- (default "Membership") --> | ||
|membership = {{flag|Stenza}}<br>[[File:SeváronsaFlag.png|25px]] Seváronsan<br> | |membership = {{flag|Stenza}}<br>[[File:SeváronsaFlag.png|25px]] Seváronsan<br>[[File:27-star.png|25px]] Azura<br> | ||
|admin_center_type = Headquarters | |admin_center_type = Headquarters | ||
|admin_center = Rakahanga, Stenza | |admin_center = Rakahanga, Stenza | ||
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| [[File:SeváronsaFlag.png|25px]] Seváronsan|| || ✓ || || Territory of {{flag|Kiravia}}. | | [[File:SeváronsaFlag.png|25px]] Seváronsan|| || ✓ || || Territory of {{flag|Kiravia}}. | ||
|- | |||
| [[File:27-star.png|25px]] Azura|| || ✓ || || State of {{flag|Alstin}}. | |||
|} | |} | ||
edits