337
edits
m (Text replacement - "Dysona" to "Sydona") Tag: Manual revert |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 111: | Line 111: | ||
|TBD/km<sup>2</sup> | |TBD/km<sup>2</sup> | ||
|$TBD billion | |$TBD billion | ||
|- | |||
|{{Flag|Puertego}} | |||
|San Lina | |||
|1,002,931 km<sup>2<sup> | |||
|120,045,000 | |||
|119.6/km<sup>2<sup> | |||
|$1.410 trillion | |||
|- | |- | ||
|{{Flag|Qustantistan}} | |{{Flag|Qustantistan}} |
edits