6,586
edits
Line 182: | Line 182: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:DarkRed" | | | style="background-color:DarkRed" | | ||
| | | Nikola Begić | ||
| style="text-align:center;" | Socialist Party ([[Popular Democratic Front|PDF]]) | | style="text-align:center;" | Socialist Party ([[Popular Democratic Front|PDF]]) | ||
| style="text-align:center;" | 21197 | | style="text-align:center;" | 21197 | ||
Line 195: | Line 195: | ||
| style="text-align:center;" | Social Compact Party ([[Caritist Social Union|CSU]]) | | style="text-align:center;" | Social Compact Party ([[Caritist Social Union|CSU]]) | ||
| style="text-align:center;" | 21205 | | style="text-align:center;" | 21205 | ||
|- | |||
|- | |||
| style="background-color:Turquoise" | | |||
| Kayser Söszay | |||
| style="text-align:center;" | Unitary Federalist Party ([[Shaftonist-Republican Alliance|SRA]]) | |||
| style="text-align:center;" | 21205 | |||
|- | |||
|- | |||
| style="background-color:DarkOrange" | | |||
| Sandor Orban | |||
| style="text-align:center;" | Social Compact Party ([[Caritist Social Union|CSU]]) | |||
| style="text-align:center;" | 21212 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |