6,557
edits
m (→Economy) |
mNo edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| colspan=2 | <hr> | | colspan=2 | <hr> | ||
|- | |- | ||
| '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | | '''Country''' || [[Kiravia|Kiravian Federacy]] | ||
|- | |||
| '''[[Kiravian Federalism#Themes|Theme]]''' || [[Kiravian Federalism#Themes|KFR]] | |||
|- | |- | ||
| '''Capital''' || [[Rávéga]] | | '''Capital''' || [[Rávéga]] |