4,318
edits
m (→Cartadania) |
m (→Cartadania) |
||
Line 116: | Line 116: | ||
| [[Cartadanian language]] || Primary article || In progress (~) | | [[Cartadanian language]] || Primary article || In progress (~) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Escudo]] || Primary article || In progress (~) | ||
|- | |- | ||
| [[Acara]] || Main nation state article || In progress (~) | | [[Acara]] || Main nation state article || In progress (~) | ||
Line 135: | Line 135: | ||
|- | |- | ||
| [[Roma Sur]] || Main nation state article || In progress (~) | | [[Roma Sur]] || Main nation state article || In progress (~) | ||
|- | |||
| [[São Andreas]] || Main nation state article || In progress (~) | |||
|- | |- | ||
| [[São Ricardo]] || Main nation state article || In progress (~) | | [[São Ricardo]] || Main nation state article || In progress (~) |