887
edits
m (Fixed Vithinja) |
mNo edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| style="vertical-align:middle; background-color:#FFB;" |Partial | | style="vertical-align:middle; background-color:#FFB;" |Partial | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" style="vertical-align:middle;" |Since 1833 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| rowspan="3" |{{flag|Carna}} | |||
| style="background-color:#D2FFD2;" | | |||
| style="background-color:#D2FFD2;" | | |||
| style="background-color:#D2FFD2;" | | |||
| style="background-color:#D2FFD2;" | | |||
| style="background-color:#D2FFD2;" | | |||
| style="background-color:#D2FFD2;" | | |||
| style="background-color:#D2FFD2;" | | |||
| style="background-color:#D2FFD2;" | | |||
|- | |||
| colspan="8" style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| colspan="8" style="vertical-align:middle;" | | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| colspan="8" style="vertical-align:middle;" |Since 1833 | | colspan="8" style="vertical-align:middle;" |Since 1833 | ||
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" |