1,186
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
m (→Voting age) Tag: 2017 source edit |
||
Line 232: | Line 232: | ||
| style="vertical-align:middle;" |21 | | style="vertical-align:middle;" |21 | ||
| style="vertical-align:middle;" |Since the founding of the Confederate Republics of Kiravia in 20718. | | style="vertical-align:middle;" |Since the founding of the Confederate Republics of Kiravia in 20718. | ||
|- | |||
|{{flag|Tierrador}} | |||
| style="vertical-align:middle;" |18 | |||
| style="vertical-align:middle;" |Since 1951 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Urcea}} | |{{flag|Urcea}} |
edits