5,492
edits
m (→Active Members) |
m (may 5-11) Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1316 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
Line 99: | Line 99: | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 81 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kir]] | | [[User:Kir]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 78 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Canespa]] | |[[User:Canespa]] | ||
Line 121: | Line 121: | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | ||
| 40 | | 40 | ||
|- | |||
|[[User:Rumahoki]] | |||
|Sept-2 | |||
|{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 37 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Apoll]] | | [[User:Apoll]] | ||
Line 136: | Line 141: | ||
|{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
|24 | |24 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Puertego]] | | [[User:Puertego]] |