5,492
edits
m (may 5-11) Tag: 2017 source edit |
m (may 12-18) Tag: 2017 source edit |
||
Line 69: | Line 69: | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 283 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
Line 94: | Line 94: | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
|Jun-23 | |Jun-23 | ||
|{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 95 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| [[User:Kir]] | | [[User:Kir]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 79 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Canespa]] | |[[User:Canespa]] | ||
Line 114: | Line 114: | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
| Mar-22 | | Mar-22 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 42 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Ralkern]] | | [[User:Ralkern]] | ||
Line 124: | Line 124: | ||
|[[User:Rumahoki]] | |[[User:Rumahoki]] | ||
|Sept-2 | |Sept-2 | ||
|{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 38 | ||
|- | |||
| [[User:Pelaxia]] | |||
| Feb-20 | |||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 26 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Apoll]] | | [[User:Apoll]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 25 | | 25 |