5,204
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
m (mar 31-april 6) Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{ | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | ||
| | | 1300 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
Line 71: | Line 71: | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 238 | | 238 | ||
|- | |||
| [[User:Burgundie]] | |||
| Antiquity | |||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 217 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
Line 76: | Line 81: | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 206 | | 206 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
Line 94: | Line 94: | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
|Jun-23 | |Jun-23 | ||
|{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 94 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
Line 109: | Line 109: | ||
|[[User:Canespa]] | |[[User:Canespa]] | ||
|Jan-24 | |Jan-24 | ||
|{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | |59 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
Line 134: | Line 134: | ||
|[[User:Rumahoki]] | |[[User:Rumahoki]] | ||
|Sept-2 | |Sept-2 | ||
|{{SilverLW}}{{ | |{{SilverLW}}{{SilverLW}} | ||
| | | 20 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Puertego]] | | [[User:Puertego]] |