1,516
edits
m (→List) |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
(11 intermediate revisions by 7 users not shown) | |||
Line 11: | Line 11: | ||
| {{flag|Alstin}} | | {{flag|Alstin}} | ||
| [[Crona]] | | [[Crona]] | ||
| $ | | $9,176,205,923,342.87 | ||
| | | $57,697.98 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 35: | Line 35: | ||
| {{flag|Cartadania}} | | {{flag|Cartadania}} | ||
| [[Sarpedon]] | | [[Sarpedon]] | ||
| $ | | $27,325,609,931,095 | ||
| | | $72,678 | ||
| | | $72,678 | ||
|- | |- | ||
| {{flag|Faneria}} | | {{flag|Faneria}} | ||
| [[Levantia]] | | [[Levantia]] | ||
|$ | | $18,117,332,411,669 | ||
| | |||
| $49,738 | |||
|- | |||
| {{flag|Tierrador}} | |||
| [[Crona]] | |||
| $14,798,279,456,626 | |||
| $71,563 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| {{flag|Vithinja}} | | {{flag|Vithinja}} | ||
Line 62: | Line 68: | ||
| $60,288.89 | | $60,288.89 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{flag|Puertego}} | |||
|[[Sarpedon]] | |||
|$1,410,624,875,300 | |||
|$11,718 | |||
| | |||
|- | |||
|{{flag|Arcerion}} | |||
|[[Crona]] | |||
|$2,957,000,000,000 | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
{{B.I.S NavBox}} | {{B.I.S NavBox}} | ||
[[Category:Bureau of International Statistics]] | [[Category:Bureau of International Statistics]] | ||
[[Category:IXWB]] |
edits