432
edits
m (Added Vithinja to the list) |
mNo edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|{{flag|Corumm}} | |{{flag|Corumm}} | ||
|K | |K | ||
|230 V | |||
|50 Hz | |||
| | |||
|- | |||
|{{flag|Eldmora-Auregulus}} | |||
|F, C, E, J <small>in Eldmorar</small><br>G <small>in Auregulus</small> | |||
|230 V | |230 V | ||
|50 Hz | |50 Hz |
edits