List of countries by GDP: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→List) |
m (→List) |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| $6,330,850,010,195 | | $6,330,850,010,195 | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| {{flag|Battganuur}} | |||
| [[Audonia]] | |||
| $1,915,772,827,600 | |||
| $18,332 | |||
| | |||
|- | |||
| {{flag|Burgundie}} | |||
| [[Levantia]] | |||
| $19,186,991,571,290 | |||
| $50,170 | |||
| | | | ||
|- | |- |